Originál armádní

Nejprodávanější

Batoh RANGER 35-litrů 700D Tac-Poly BTP
Batoh RANGER 35-litrů 700D Tac-Poly BTP
Skladem
Kód: MR-KO-1806-BTP
 
990 Kč
(818,18 Kč bez DPH)
Batoh horský s rámem NORSKÝ nylonový použitý
 
890 Kč
(735,54 Kč bez DPH)
Batoh ŠVÉDSKÝ plátěný s konstrukcí ZELENÝ
 
1 590 Kč
(1 314,05 Kč bez DPH)
Batoh britský 'PLCE' BERGEN MTP original použitý
 
2 490 Kč
(2 057,85 Kč bez DPH)
64 položek celkem
Batoh AČR TL60 všeobecný ALP vz.95 les bez postraních kapes použitý Kód: MR-8510640
Batoh belgický 'PLCE' BERGEN original BELGIE TARN Jigsaw použitý
1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč
Kód: MR-91403560
Batoh britský 'PLCE' BERGEN DPM TARN original použitý Kód: MR-91403600
Batoh britský 'PLCE' BERGEN MTP original použitý
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč
Kód: MR-630390
Batoh britský "MK II" DPM DESERT
1 892,56 Kč bez DPH
2 290 Kč
Kód: MR-630381
Batoh britský BERGEN PATROL malý DPM TARN použitý Kód: MR-91403640
Batoh britský M58 ZELENÝ orig.použitý
347,11 Kč bez DPH
420 Kč
Kód: MR-91403630
Batoh britský malý na radio DPM TARN použitý Kód: MR-91403670
Batoh britský medium ČERNÝ original použitý Kód: MR-91403660
Batoh BW bojový FLECKTARN original použitý
991,74 Kč bez DPH
1 200 Kč
Kód: MR-91402200
Batoh francouzský CFP-90 ORIGINAL ZELENÝ použitý
1 528,93 Kč bez DPH
1 850 Kč
Kód: MR-CFP-90
Batoh francouzský F-1 malý s kapsami ZELENÝ použitý Kód: MR-91406200-K
Batoh francouzský F-1 malý ZELENÝ použitý
404,96 Kč bez DPH
490 Kč
Kód: MR-91406200
Batoh holandský 35L DESERT DPM použitý
1 016,53 Kč bez DPH
1 230 Kč
Kód: MR-914039
Batoh holandský 35L DPM použitý
818,18 Kč bez DPH
990 Kč
Kód: MR-91403700
Batoh horský s rámem NORSKÝ nylonový použitý Kód: MR-16070015NY
Batoh horský s rámem NORSKÝ plátěný použitý Kód: MR-16070015
Batoh ILBE II gen. MARPAT original nekompletní použitý
3 545,45 Kč bez DPH
4 290 Kč
Kód: MR-7051002UNG
Nahoru
Další produkty